Karwia tak jak to widzą ptaki.

Loty awionetką od niedawna stały się jedną z lepszych atrakcji w Karwi. Będąc w Karwi już nie raz leciałam samolotem czy też małą awionetką w poszukiwaniu przygód nad samym morzem. Powiem wam, że jak szukałam ośrodków letniskowych to natrafiłam na stronę internetową http://noclegi.onet.pl/noclegi-karwia,0.html, ( oczywiście wybrałam z niej wygodne domki dla całej mojej rodziny).  Podczas lotu można podziwiać wspaniałą okolicę Karwi. To właśnie w tej miejscowości, każdy może wbić się w przestworza i poszybować z ptakami.

Krótko o tym blogu
Witajcie kochani na moim blogu. Z każdym dniem każdy z nas przeżywa coraz to nowe przygody i fascynacje. Z racji tego iż obecnie ja jestem już na emeryturze a jestem osobą aktywną która nie potrafi siedzieć w domu stałem się aktywnym podróżnikiem . Uwielbiam geografie i historię. Z każdym dniem chciałbym zwiedzać i poznawać coraz to nowe miejsca. Podróżuje już od ponad 8 lat i cały czas jest jeszcze tyle miejsc w którym nie byłem. Nie podróżuje sam, jeździ zemną moja żona Barbara, która będzie opisywać wszystko w postach swoimi słowami. Mam nadzieje, że Wam się spodoba i jeszcze kilka razy tutaj zajrzycie. Pozdrawiam Was Serdecznie. - Zdzisław
do poczytania po godzinach:
  • Ciekawe warsztaty w Szczyrku. : Dla mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk zostały przygotowane przez pracownię przy ul. Uzdrowiskowej, ciekawe warsztaty ceramiczne. Warsztaty ceramiczne odbywają się w każdą sobotę trwają 2-3...
  • Nowinki ze świata. : Opowieści o nowych i nie zamieszkiwanych miejscach są dla mnie bardzo interesujące, wiec stwierdziłem, że się z wami podzielę tymi nowinkami. Pierwsza historia o wielkich Jeziorach Wielkie...
  • Świetna rozrywka dla całej rodziny.: Park Linowy w Powsinie, znajdujący się na terenie Parku Kultury w Warszawie to idealne miejsce na wypoczynek dla całych rodzin. Można w Parku skorzystać z tras wspinaczkowych, które są na r&oa...
  • Zabierz narty i korzystaj ze śniegu: W Szczawnicy można wybrać według gustu i możliwości wyciągi czy kolejki narciarskie. Znajdują się w tym mieście między innymi dwa wyciągi narciarskie, które są talerzykowe. Jeden posiada 520m długości...
  • Ciekawostki dla każdego. : Czy pamiętacie historię mentosów i coli? Oczywiście ja ją pamiętam doskonale :- ) Każdy jak był mały wrzucał kilka mentosów do coli i było wielkie bummm :P A wiecie co by było gdybyśc...
Która jest godzina ?
Miejsca które warto obejrzeć
Często czytacie
  • Zabierz narty i korzystaj ze śniegu: W Szczawnicy można wybrać według gustu i możliwości wyciągi czy kolejki narciarskie. Znajdują się w tym mieście między innymi dwa wyciągi narciarskie, które są talerzykow...
  • Uda mu się czy nie bardzo?: Wiecie że to właśnie dzisiaj Austriak Feliks Baumgartner zamierza pobić ustanowiony 52 lata temu światowy rekord wysokości skoku spadochronowego, przekraczając też jak...
  • Ciekawa alternatywa dla wycieczek szkolnych oraz młodzieży: Będąc w Karpaczu z wycieczką koniecznie odwiedźcie ścieżki dydaktyczne znajdujące się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Ścieżka przyrodnicza wokół...
  • Nowinki ze świata. : Opowieści o nowych i nie zamieszkiwanych miejscach są dla mnie bardzo interesujące, wiec stwierdziłem, że się z wami podzielę tymi nowinkami. Pierwsza historia o w...
  • Świetna rozrywka dla całej rodziny.: Park Linowy w Powsinie, znajdujący się na terenie Parku Kultury w Warszawie to idealne miejsce na wypoczynek dla całych rodzin. Można w Parku skorzystać z tras wspinaczk...