Karwia tak jak to widzą ptaki.

Loty awionetką od niedawna stały się jedną z lepszych atrakcji w Karwi. Będąc w Karwi już nie raz leciałam samolotem czy też małą awionetką w poszukiwaniu przygód nad samym morzem. Powiem wam, że jak szukałam ośrodków letniskowych to natrafiłam na stronę internetową http://noclegi.onet.pl/noclegi-karwia,0.html, ( oczywiście wybrałam z niej wygodne domki dla całej mojej rodziny).  Podczas lotu można podziwiać wspaniałą okolicę Karwi. To właśnie w tej miejscowości, każdy może wbić się w przestworza i poszybować z ptakami.

Krótko o tym blogu
Witajcie kochani na moim blogu. Z każdym dniem każdy z nas przeżywa coraz to nowe przygody i fascynacje. Z racji tego iż obecnie ja jestem już na emeryturze a jestem osobą aktywną która nie potrafi siedzieć w domu stałem się aktywnym podróżnikiem . Uwielbiam geografie i historię. Z każdym dniem chciałbym zwiedzać i poznawać coraz to nowe miejsca. Podróżuje już od ponad 8 lat i cały czas jest jeszcze tyle miejsc w którym nie byłem. Nie podróżuje sam, jeździ zemną moja żona Barbara, która będzie opisywać wszystko w postach swoimi słowami. Mam nadzieje, że Wam się spodoba i jeszcze kilka razy tutaj zajrzycie. Pozdrawiam Was Serdecznie. - Zdzisław
do poczytania po godzinach:
  • Ciekawa alternatywa dla wycieczek szkolnych oraz młodzieży: Będąc w Karpaczu z wycieczką koniecznie odwiedźcie ścieżki dydaktyczne znajdujące się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Ścieżka przyrodnicza wokół Kotłów Wielkiego i Mał...
  • Wspaniałe rajdy na orientację i inne zawody w Muszynie.: Rajdy na orientację, to zajęcie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tych, którzy przyjechali do Muszyny, w mieście organizowane są także zawody w tenisa ( mogę je polecić każdemu). Jest to ...
  • Wyciągi górskie, jak one wyglądają? : Dzień dobry wszystkim pisałam wam ostatnio o trasach zjazdowych w Szczawnicy, pokaże je wam teraz z bliska: Szafranówka i przełęcz Maćkówki. Widok z Palenicy. Wyciągi talerzykowe na Szafra...
  • Karwia tak jak to widzą ptaki.: Loty awionetką od niedawna stały się jedną z lepszych atrakcji w Karwi. Będąc w Karwi już nie raz leciałam samolotem czy też małą awionetką w poszukiwaniu przygód nad samym morzem. Powiem wam, że jak ...
  • Ciekawe warsztaty w Szczyrku. : Dla mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk zostały przygotowane przez pracownię przy ul. Uzdrowiskowej, ciekawe warsztaty ceramiczne. Warsztaty ceramiczne odbywają się w każdą sobotę trwają 2-3...
Która jest godzina ?
Miejsca które warto obejrzeć
Często czytacie
  • Leśne ścieżki- jakie można znaleźć nad morzem?: Będąc w Sopocie coraz więcej turystów korzysta ze ścieżek nie tylko spacerowych, ale także rowerowych i specjalnych ścieżek dla rolkarzy. To niezwykłe nadmorskie ...
  • Uda mu się czy nie bardzo?: Wiecie że to właśnie dzisiaj Austriak Feliks Baumgartner zamierza pobić ustanowiony 52 lata temu światowy rekord wysokości skoku spadochronowego, przekraczając też jak...
  • Ciekawa alternatywa dla wycieczek szkolnych oraz młodzieży: Będąc w Karpaczu z wycieczką koniecznie odwiedźcie ścieżki dydaktyczne znajdujące się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Ścieżka przyrodnicza wokół...
  • Ciekawe warsztaty w Szczyrku. : Dla mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk zostały przygotowane przez pracownię przy ul. Uzdrowiskowej, ciekawe warsztaty ceramiczne. Warsztaty ceramiczne odbywają...
  • Łagów z filmem za pan brat. : Najstarszy w Polsce Festiwal Filmowy każdego roku odbywa się w Łagowie. Do samego Łagowa zjeżdżają się autorzy filmów, aktorzy i krytycy filmowi. Ja zawsze mam szczęście ...