Karwia tak jak to widzą ptaki.

Loty awionetką od niedawna stały się jedną z lepszych atrakcji w Karwi. Będąc w Karwi już nie raz leciałam samolotem czy też małą awionetką w poszukiwaniu przygód nad samym morzem. Powiem wam, że jak szukałam ośrodków letniskowych to natrafiłam na stronę internetową http://noclegi.onet.pl/noclegi-karwia,0.html, ( oczywiście wybrałam z niej wygodne domki dla całej mojej rodziny).  Podczas lotu można podziwiać wspaniałą okolicę Karwi. To właśnie w tej miejscowości, każdy może wbić się w przestworza i poszybować z ptakami.

Krótko o tym blogu
Witajcie kochani na moim blogu. Z każdym dniem każdy z nas przeżywa coraz to nowe przygody i fascynacje. Z racji tego iż obecnie ja jestem już na emeryturze a jestem osobą aktywną która nie potrafi siedzieć w domu stałem się aktywnym podróżnikiem . Uwielbiam geografie i historię. Z każdym dniem chciałbym zwiedzać i poznawać coraz to nowe miejsca. Podróżuje już od ponad 8 lat i cały czas jest jeszcze tyle miejsc w którym nie byłem. Nie podróżuje sam, jeździ zemną moja żona Barbara, która będzie opisywać wszystko w postach swoimi słowami. Mam nadzieje, że Wam się spodoba i jeszcze kilka razy tutaj zajrzycie. Pozdrawiam Was Serdecznie. - Zdzisław
do poczytania po godzinach:
  • Ciekawe warsztaty w Szczyrku. : Dla mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk zostały przygotowane przez pracownię przy ul. Uzdrowiskowej, ciekawe warsztaty ceramiczne. Warsztaty ceramiczne odbywają się w każdą sobotę trwają 2-3...
  • Leśne ścieżki- jakie można znaleźć nad morzem?: Będąc w Sopocie coraz więcej turystów korzysta ze ścieżek nie tylko spacerowych, ale także rowerowych i specjalnych ścieżek dla rolkarzy. To niezwykłe nadmorskie miasto stworzyło wspaniałą prz...
  • Willa Lewina Aronsohna w Bydgoszczy.: Na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Śniadeckich w Bydgoszczy dumnie prezentuje się zabytkowa kamienica będąca Willą Lewina Aronsohna. Budynek ten został wybudowany w latach 60 XIX wieku dla żydowskiego ...
  • Teatry Uliczne doszły także do Krakowa.: W Krakowie życie kulturalne poszerza się z każdym dniem, teatry uliczne, które dość często przyjeżdżają do Krakowa zapraszają w swoje progi dzieci oraz dorosłych. Spektakle, które przedstawiają są cza...
  • Mieszkańcy ulicy Podgórnej.: Każdy, kto przyjeżdża do Poznania na urlop bądź na Targi połączone z konferencjami w czasie wolnym powinien udać się na ciekawą poznańską ulicę, jaką jest ulica Podgórna. Miejsce to jest szczególnie w...
Która jest godzina ?
Miejsca które warto obejrzeć
Często czytacie
  • Teatry Uliczne doszły także do Krakowa.: W Krakowie życie kulturalne poszerza się z każdym dniem, teatry uliczne, które dość często przyjeżdżają do Krakowa zapraszają w swoje progi dzieci oraz dorosłych. Spektak...
  • Smażalnie ryb dostępne od ponad pół wieku.: Jest rzeczą normalną, że najlepsze rybki są nad morzem w Mielnie. Każdy może zobaczyć jak to było kiedyś, jak to nasi przodkowie wybierali się na długie łowy nad morze ...
  • Czy wiesz, że? : Dzień dobry wam moi mili, mam dla was kilka ciekawostek geograficznych. Z pewnością się wam spodobają:-) 1)Nazywanie wilgotnych lasów równikowych dżu...
  • Leśne ścieżki- jakie można znaleźć nad morzem?: Będąc w Sopocie coraz więcej turystów korzysta ze ścieżek nie tylko spacerowych, ale także rowerowych i specjalnych ścieżek dla rolkarzy. To niezwykłe nadmorskie ...
  • Willa Lewina Aronsohna w Bydgoszczy.: Na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Śniadeckich w Bydgoszczy dumnie prezentuje się zabytkowa kamienica będąca Willą Lewina Aronsohna. Budynek ten został wybudowany w latach...