Karwia tak jak to widzą ptaki.

Loty awionetką od niedawna stały się jedną z lepszych atrakcji w Karwi. Będąc w Karwi już nie raz leciałam samolotem czy też małą awionetką w poszukiwaniu przygód nad samym morzem. Powiem wam, że jak szukałam ośrodków letniskowych to natrafiłam na stronę internetową http://noclegi.onet.pl/noclegi-karwia,0.html, ( oczywiście wybrałam z niej wygodne domki dla całej mojej rodziny).  Podczas lotu można podziwiać wspaniałą okolicę Karwi. To właśnie w tej miejscowości, każdy może wbić się w przestworza i poszybować z ptakami.

Krótko o tym blogu
Witajcie kochani na moim blogu. Z każdym dniem każdy z nas przeżywa coraz to nowe przygody i fascynacje. Z racji tego iż obecnie ja jestem już na emeryturze a jestem osobą aktywną która nie potrafi siedzieć w domu stałem się aktywnym podróżnikiem . Uwielbiam geografie i historię. Z każdym dniem chciałbym zwiedzać i poznawać coraz to nowe miejsca. Podróżuje już od ponad 8 lat i cały czas jest jeszcze tyle miejsc w którym nie byłem. Nie podróżuje sam, jeździ zemną moja żona Barbara, która będzie opisywać wszystko w postach swoimi słowami. Mam nadzieje, że Wam się spodoba i jeszcze kilka razy tutaj zajrzycie. Pozdrawiam Was Serdecznie. - Zdzisław
do poczytania po godzinach:
  • Willa Lewina Aronsohna w Bydgoszczy.: Na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Śniadeckich w Bydgoszczy dumnie prezentuje się zabytkowa kamienica będąca Willą Lewina Aronsohna. Budynek ten został wybudowany w latach 60 XIX wieku dla żydowskiego ...
  • Czy wiesz, że? : Dzień dobry wam moi mili, mam dla was kilka ciekawostek geograficznych. Z pewnością się wam spodobają:-) 1)Nazywanie wilgotnych lasów równikowych dżunglą jest dużym błędem. Dżungl...
  • Karwia tak jak to widzą ptaki.: Loty awionetką od niedawna stały się jedną z lepszych atrakcji w Karwi. Będąc w Karwi już nie raz leciałam samolotem czy też małą awionetką w poszukiwaniu przygód nad samym morzem. Powiem wam, że jak ...
  • Ciekawa alternatywa dla wycieczek szkolnych oraz młodzieży: Będąc w Karpaczu z wycieczką koniecznie odwiedźcie ścieżki dydaktyczne znajdujące się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Ścieżka przyrodnicza wokół Kotłów Wielkiego i Mał...
  • W góralskim szałasie.: Będąc w Białym Dunajcu warto na samym początku zwiedzić całe miasto by móc potem na sam wieczór wstąpić do górali i poznać ich historię od środka. Szałasy góralskie, to właściwie w nich od lat odbywał...
Która jest godzina ?
Miejsca które warto obejrzeć
Często czytacie
  • Ciekawa alternatywa dla wycieczek szkolnych oraz młodzieży: Będąc w Karpaczu z wycieczką koniecznie odwiedźcie ścieżki dydaktyczne znajdujące się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Ścieżka przyrodnicza wokół...
  • Co można robić w tak wspaniałą pogodę?: Dzien dobry wszystkim, cóż ja ma dzisiaj robić, słoneczko mi przygrzewa, pogoda piękna, niebo bezchmurne. Wiec pewnie wyjdę do ogrodu, nazbierać kwiatów ...
  • Zabierz narty i korzystaj ze śniegu: W Szczawnicy można wybrać według gustu i możliwości wyciągi czy kolejki narciarskie. Znajdują się w tym mieście między innymi dwa wyciągi narciarskie, które są talerzykow...
  • Smażalnie ryb dostępne od ponad pół wieku.: Jest rzeczą normalną, że najlepsze rybki są nad morzem w Mielnie. Każdy może zobaczyć jak to było kiedyś, jak to nasi przodkowie wybierali się na długie łowy nad morze ...
  • Jazda Konna w Krynicy: Wiele wspaniałych i profesjonalnych stadnin konnych w okolicach Krynicy Zdrój zachęcają do jazdy konnej. W malowniczej okolicy, po łąkach i lasach Beskidów wspaniale może...